تبلیغات
وحدت بندر بوالخیر
  • بازی قبل
  • بازی بعد
  • جدول لیگ
  • ویدئو
ابزار ساخت کد منو های دارای تب

شکست استقلال اهرم در خانه مقابل پرسپولیس بنه گز

تاریخ : 02:30 ب.ظ | چهارشنبه 25 شهریور 1394
نویسنده : vahdat
بیرمی : پرسپولیس بنه گز با یک گل استقلال اهرم را شکست داد.از سری مسابقات سوپر لیگ شهرستان عصر دیروز یک مسابقه دراستادیوم شهدای تنگستان بین تیمهای استقلال اهرم و پرسپولیس بنه گز برگزار گردید که پرسپولیس بنه گز با تک گل کاپیتان خود علی عالیپور توانست استقلال را شکست دهد


PA

به گزارش پایگاه خبری بیرمی :

استقلال که از دیدار قبلی خود برابر رقیب دیرینه خود ایرانجوان اهرم توانسته بود ۳ امتیاز شیرین کسب کند، تنها به فاصله ۳ روز دومین دیدار خود را برابر پرسپولیس جوان و سرحال برگزار نمود.

در نیمه اول هر دو تیم برروی دروازه های همدیگر موقعیت های ایجاد می نمودند ولی برای زدن گل کافی نبود برتری نسبی در نیمه اول از سوی پرسپولیس بنه گز بود که با داشتن بازیکنان تکنیکی خود با پاسگاری های دقیق بازی روی زمین توپ و زمین را از آن خود کرده بودند تا نیمه اول هر دو تیم مساوی به رختکن بروند.

برای دیدن گزارش بازی و تصاویر به ادامه مطلب بروید:

در نیمه دوم این استقلال اهرم بود که موقعیت های بیشتری داشت که مهاجمان آن نتوانستند به خوبی استفاده کنند . البته خستگی و مصدومیت باعث شده بود که استقلال شادابی و طراوت بازی قبل را داشته باشد و تعویض های مربیان استقلال هم نمیتوانست دردی را دوا کند.

در دقایق پایانی بازی پرسپولیس بنه گز صاحب خطای پشت هجده شدند که اعتراض بازیکنان استقلال را به همراه داشت چرا که آنها به صحنه قبل اعتراض داشتند که بروی بازیکن استقلال ابتدا خطا شده و داور ابتدا باید خطای بازیکنان پرسپولیس بنه گز را بگیرد. 

بالاخره با سوت داور ضربه خطا زده شد و در یک رفت برگشت توپ جلو پای علی عالی پور کاپیتان بنه گز افتاد و با ضربه دقیق توپ را به کنج دروازه استقلال چسباند تا شادی را به نیمکت پرسپولیس بیاورد .

در ادامه استقلال رو به بازی انتهاری آورد که مثمرثمر نبود و این دیداربا همین نتیجه به پایان رسید.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
برچسب ها: اهرم، پرسپولیس، استقلال،

دسته : لیگ اهرم94، | بازدید ها : بار

Code center
صفحه نخست اینیستاگرام ثبت نام یا ورود تماس با ما پشتیبانی آنلاین