تبلیغات
وحدت بندر بوالخیر
  • بازی قبل
  • بازی بعد
  • جدول لیگ
  • ویدئو
ابزار ساخت کد منو های دارای تب

مروری بر بازی های هفته اول لیگ شهدای تنگستان

تاریخ : 06:28 ب.ظ | چهارشنبه 11 شهریور 1394
نویسنده : vahdatرقابت های شهدای تنگستان جمعه 94/6/20 با انجام 2 دیدار شروع می شود.

به گزارش " وحدت نیوز"، در پایان رقابت ها  تیم نخست جدول راهی زیر گروه استان خواهند شد و تیم دوم راهی جام حذفی، تیم قعر جدول هم به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد .


پرسپولیس بنه گز - وحدت شهید قاسمی  ؛ حساس ترین بازی روز اولدر مهمترین بازی های روز جمعه 20 شهریور تیم تازه وارد پرسپولیس بنه گز است که میزبان وحدت شهید قاسمی است.
برای وحدت شهید قاسمی ؛ تیم قدیمی و ریشه دار بندر بوالخیر که فرصت کافی برای آماده شدن داشته ، قطعاً سفر به بنه گز سخت و بازی با پرسپولیس این روستا سخت تر خواهد بود.  وحدتی ها از مدت ها قبل با انجام بازی های دوستانه خودشان را برای شروع مقتدرانه در بازی های سوپر لیگ آماده کرده اند و با توجه به شرایط خوبی که دارند و همچنین با جذب بازیکنان خوبی که جذب شده اند میتوان گفت یک بازی جذاب از سوی دو تیم  در روز جمعه شاهد خواهیم بود.شاهین عامری - ایرانجوان شورکی ؛ بازی جذاب


بی تردید یکی از بازی های جذاب و تماشایی هفته نخست سوپر لیگ ، دیدار تیم های شاهین عامری - ایرانجوان شورکی است. دو تیمی که فصل قبل شرایط متفاوتی داشتند. تیم شاهین که بعد از پایان بازی های فصل قبل توانست جواز حضور در جام حذفی را کسب کرده و به جام حذفی کشور هم برسد. امروز دو تیم با چنین پیشینه ایی به مصاف هم می روند. هر دو تیم داعیه صعود دارند و در فصل یارگیری نفرات مورد نظر خودشان را جذب کرده اند و می خواهند از همین روز اول امتیاز لازم را کسب کنند.


دسته : لیگ اهرم94، | بازدید ها : بار

Code center
صفحه نخست اینیستاگرام ثبت نام یا ورود تماس با ما پشتیبانی آنلاین