تبلیغات
وحدت بندر بوالخیر
  • بازی قبل
  • بازی بعد
  • جدول لیگ
  • ویدئو
ابزار ساخت کد منو های دارای تب

نخستین پیروزی وحدت شهید قاسمی/امیدواری وحدت به ماندن در لیگ

تاریخ : 11:24 ب.ظ | جمعه 14 آذر 1393
نویسنده : vahdat


از سری مسابقات سوپر لیگ تنگستان امروز در اهرم با برگذاری دیدار وحدت شهید قاسمی و شاهین عامری وارد هفته پنجم شد.

در بازی امروز تیم وحدت شهید قاسمی چیزی برای از دست دادن نداشت و محکوم به برد در مقابل شاهینی بود که خود را مدعی کسب صعود می دانست .گزارش بازی در نیمه اول :

در شروع نیمه اول وحدت شهید قاسمی بازی رو خوب آغاز کرد تا اینکه توپ ارسالی از نقطه کرنر که با دفع بد مدافعان شاهین همراه بود توپ  پشت خط محوطه به محمد حیدری رسید که این بازیکن هم با یک شوت خوب توپ را به تور دروازه شاهین چسپاند.
18 دقیقه بعد از گل اول, تیم وحدت شهید قاسمی توسط عادل بادرنگ که روی پاس زیبای عمقی حسن درازی صاحب موقیعت شد  وحدت شهید قاسمی را به گل دوم رساند. تیم شاهین که نمی خواست بازنده بازی باشد یکی از گلهای خود را در دقیقه 39 به ثمر رساند تا بازی در نیمه اول با برتری تیم وحدت شهید قاسمی به پایان برسد.


گزارش بازی در نیمه دوم :

در آغاز نیمه دوم تیم شاهین به دنبال گل مساوی بود و تیم وحدت شهید قاسمی هم برای حفظ نتیجه میجنگید.
دقیقه 86 و در حالی که در پایان نیمه دوم دو تیم حملات کم‌دامنه‌ای بر روی دروازه یکدیگر ترتیب داده بودند، تیم شاهین توپی که به روی دروازه سانتر شده بود با سر در گمی مدافعان تیم وحت شهید قاسمی داخل محوطه جریمه به گل تساوی رسید.
اما این پایان کار دو تیم در بازی نبود تا اینکه تیم وحدت شهید قاسمی که فقط دو دقیقه وقت داشت صاحب یک ضربه آزاد چسپیده به محوطه جریمه شاهین شد تا با ارسال این ضربه توپ به حسین دشتیاری رسید تا این بازیکن هم با یک ضربه سر دقیق توپ را وارد دروازه شاهین کند تا وحدت شهید قاسمی بعد از چهار بازی ناکامی با پیروزی زمین بازی را ترک کند

گزارش حواشی بازی:

چرا هیئت فوتبال تنگستان بازی که میتوانست در دلوار برگذار شود را به اهرم انتقال دادند .
امنیتی که به گفته هیئت فوتبال در دلوار نیست ولی در اهرم هست ایا در بازی وحدت شهید قاسمی و شاهین این چنین بود ,
هواداران شاهین که در جریان بازی بارها بازیکنان تیم وحدت شهید قاسمی را مورد لطف قرار داده بودند بعد از اتمام بازی به داخل زمین یورش آوردند و به بازیکنان وحدت شهید قاسمی حمله ور شدن و یکی از بازیکنان تیم وحدت شهید قاسمی را که فاضل حیدری بود را                       
 با مشت و لگد های خود مورد لطف قرار دادند. البته فاضل حیدری به هر سختی بوده است توانسته خود را از مهلکه نجات دهد و به یکی از اتاق های داخل مجموعه پناه ببرد. نکته جالب اینجاست که در این مسابقه حساس تنها 2 مامور نیروی انتظامی حضور داشته اند که خود آنها نیز با بروز این اتفاق متعجب شده و نتوانسته اند کاری از پیش بردارند!

ایا امنیت در ورزشگاه اهرم این است؟تصاویر و حواشی بازی امروز !دسته : لیگ اهرم 1392، گزارش تصویزی، | بازدید ها : بار

Code center
صفحه نخست اینیستاگرام ثبت نام یا ورود تماس با ما پشتیبانی آنلاین