تبلیغات
وحدت بندر بوالخیر
  • بازی قبل
  • بازی بعد
  • جدول لیگ
  • ویدئو
ابزار ساخت کد منو های دارای تب

تیم داوری هم نتوانست وحدت شهید قاسمی را از پا در بیاورد/یک امتیاز تا استان/اقای گلی حسن درازی در لیگ تنگستان

تاریخ : 07:03 ب.ظ | چهارشنبه 27 فروردین 1393
نویسنده : vahdat


در ادامه دیدارهای هفته چهارم لیگ تنگستان تیم وحدت شهید قاسمی با 3 گل دانش اهرم را شکست داد.

تیم وحدت شهید قاسمی در یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ تنگستان از ساعت 16:30 در ورزشگاه اهرم میهمان تیم دانش این شهر بود.


گزارش بازی امروز:

تیم دانش که امید به صعود و جام حذفی نداشت امروز  برای تیم همشهری خود به میدان امد تا بلکه بتوانند

تیم وحدت شهید قاسمی را متوقف کنند تا خیبر کار راحتی در بازی روز جمعه داشته باشد.
در بازی امروز که همه با تیم دانش بودن از جمله تیم داوری تیم هیئت فوتبال و ..... اما نتوانستند شیر مردان اقای روزبهانی رو از پا دربیاورند تیم داوری که امده بود بازی رو برای دانش دربیاورد نتوانست کاره خودش رو به خوبی برای تیم دانش و هیئت فوتبال شهرستان تنگستان انجام بدهد.

نیمه اول این بازی تیم وحدت شهید قاسمی از همان ابتدایی بازی سوار بر بازی بود حتی میتوانست در نیمه اول چندین موقیت ایجاد کند که با سوت های بیجای داور  یا به عمد خطا اعلام میکرد یا موقیعت درست رو افساید اعلام میکرد مانع از حمله
تیم وحدت شهید قاسمی می شد. جدیترین حوادث نیمه اول بازی میتوان به پنالتی صدرصد تیم وحدت شهید قاسمی اشاره کرد که داور کاملا نزدیک صحنه بود ولی از گرفتن پنالتی امتناع کرد.


3 دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که یک ضربه خطا که باعث تعجب هواداران
تیم وحدت شهید قاسمی شده بود چرا که داور برای وحدت شهید قاسمی خطا اعلام کرده است پشت محوطه جریمه تیم دانش به سود تیم وحدت شهید قاسمی از سوی داور اعلام شد که میلاد دریانوردی پشت توپ قرار گرفت با یک ضربه خوب دروازه تیم دانش رو نشانه قرار داد که با عکس العمل بد دروازبان رو به رو شد و مدافعان تیم دانش به اشتباه دروازه خودی رو باز کردن این پایان کار سه تیم نبود تا اینکه اقای گل دلوار باز هم دروازه تیم دانش رو باز کرد 12 دقیقه بعد از گل اول وحدت شهید قاسمی حسن درازی همچون بازیهای قبل این بار هم برای تیمش گلزنی کرد تا وحدت شهید قاسمی 2 بر 0 پیش بیافتد .3 دقیقه بعد از به ثمر رساندن گل دوم تیم وحدت شهید قاسمی باز هم به گل رسید این بار رامین توکل دروازه تیم دانش رو باز کرد تا وحدت شهید قاسمی با وجود مشکلاتی که در اهرم داشت بتواند بازی رو به صود خود به پایان برساند.

حال باید منتظر ماند و دید در بازی روز جمعه تیم هیئت تنگستان چه نقشه ای برای زرد پوشان ساحلی خواهند کشید.

در پایان از تمام طرفداران عزیز چه در این بازی و چه در بازی های قبل که تیم وحدت شهید قاسمی رو همراهی کرده اند کمال تشکر روداریم
.دسته : لیگ اهرم 1392، | بازدید ها : بار

Code center
صفحه نخست اینیستاگرام ثبت نام یا ورود تماس با ما پشتیبانی آنلاین