تبلیغات
وحدت بندر بوالخیر
  • بازی قبل
  • بازی بعد
  • جدول لیگ
  • ویدئو
ابزار ساخت کد منو های دارای تب

4 امتیاز تا استان/آقای گل دلوار طوفان به پا کرد

تاریخ : 06:48 ب.ظ | دوشنبه 25 فروردین 1393
نویسنده : vahdatوحدت شهید قاسمی در دومین بازی از رقابت لیگ تنگستان با هفت گل میهمانش استقلال بنه گز را در هم كوبید.

 در ادامه  رقابت‌های لیگ تنگستان وحدت شهید قاسمی با نتیجه‌ پر گل هفت بر دو  استقلال بنه گز را در هم كوبید و اختلاف 3 امتیازی خود با خیبر صدرنشین را حفظ كرد.

 این دیدار كه در استادیوم دلوار برگزار شد، بازی هجومی وحدت شهید قاسمی خیلی زود جواب داد و حسن درازی  در دقیقه 11 گل نخست تیمش را به ثمر رساند.

حملات وحدت شهید قاسمی در نیمه اول با وجود این گل ادامه یافت تا این كه در دقیقه 34 باز هم توسط حسن درازی به گل رسید تا اختلاف به دو گل برسد، اما این پایان كار در نیمه اول نبود، چرا كه حسن درازی باز هم برای تیمش گل زنی کرد و این بار در دقیقه 45 گل سوم تیمش را وارد دروازه‌ مهمانش كرد.

با شروع نیمه دوم باز هم این زرد پوشان بودند كه بازی را هجومی آغاز كردند و در حالی كه تنها 10 دقیقه نگذشته بود كه در محوطه جریمه با خطا بر روی غلام شجاعی وحدت شهید قاسمی صاحب یک ضربه پنالتی شد که بر خلاف همیشه که سیف الله بحرینی پنالتی زن اول زرد پوشان بود این بار رامین توکل پشت توپ قرار گرفت و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. 18 دقیقه بعد تیم وحدت شهید قاسمی  باز هم  به گل رسید و باز هم  توسط حسن درازی دروازه استقلال رو باز کرد . چهار دقیقه بعد از گل 5 تیم وحدت شهید قاسمی در حالی که زرد پوشان وحدت سر تا پا حمله بودند  تیم استقلال بنه کز  روی یک ضد حمله توسط کمیل کرمی در دقیقه 77  یکی از گل های خورده خود رو جبران کرد. 5 دقیقه بعد باز هم حسن درازی گل 5 خود و ششم تیمش را به ثمر رساند. باز هم تیم استقلال روی یک غافل گیری در محوطه جریمه صاحب یک پنالتی شد که این پنالتی هم توسط کمیل کرمی در دقیقه 86 به گل دوم خودش و تیمش رو ثمر برساند.  در حالی كه همگان منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند، باز هم حسن درازی گلزنی کرد و گل 6 خودش و 7 تیمش رو به ثمر برساند . این مهاجم ریز نقش و گلزن گل 6 خود را به ثمر رساند تا در رقابت برای كسب عنوان آقای گلی لیگ تنگستان با 7 گل پیشتاز باشد.

در این بازی زیبا نمیتوان از عکس العمل های خوب مرتضی خدری چشم گوشی کرد مرتضی خدری بارها توپهای رو دفع کرد که باعث بالا رفتن
روحیه بازیکنان شد.


دسته : لیگ اهرم 1392، | بازدید ها : بار

Code center
صفحه نخست اینیستاگرام ثبت نام یا ورود تماس با ما پشتیبانی آنلاین