تبلیغات
وحدت بندر بوالخیر
  • بازی قبل
  • بازی بعد
  • جدول لیگ
  • ویدئو
ابزار ساخت کد منو های دارای تب

وحدت شهید قاسمی گام اول رو بلند برداشت

تاریخ : 09:07 ب.ظ | شنبه 23 فروردین 1393
نویسنده : vahdat


امروز عصر از ساعت 16:50، یک دیدار از سری رقابتهای لیگ شهرستان تنگستان بین دو تیم استقلال گلکی و وحدت شهید قاسمی در ورزشگاه روستای بنه گز برگزار شد.

 هر دو تیم، از انگیزه ی بالایی برای پیروزی در این دیدار از سری رقابتهای لیگ شهرستان تنگستان برخوردار بودند و هر کدام می کوشیدند تا با پیروزی در این بازی گام بلندی را برای صعود به لیگ استان بردارند.

 در این بین، تیم استقلال گلکی که بازی اول خود را واگذار کرده بود میکوشید تا در این بازی به پیروزی دست یابد، این تیم استقلال بود که در نیمه اول، حملات گسترده ای را بروی دروازه تیم وحدت شهید قاسمی ترتیب می داد و در 15 دقیقه ابتدایی توپ را در اختیار داشت تا اینکه بازیکنان وحدت شهید قاسمی نبض بازی را در اختیار گرفتن و چند موقیعت خوب رو هم از دست دادن تا نیمه اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان برسد.

 در نیمه دوم، این تیم وحدت شهید قاسمی بود که کنترل بازی را در اختیار داشت تا این که در همان ابتدای نیمه دوم در ثانیه   بازی48  حسن درازی توانست دروازه تیم استقلال گلکی رو باز کند تا تیم وحدت شهید قاسمی یک بر صفر پیش بی افتد تیم استقلال گلکی که چیزی برا از دست دادن نداشت با حمله های زهر دار خود توانست در دقیقه 73 گل تساوی رو توسط عادل اذر شب وارد دروازه تیم وحدت شهید قاسمی کند اما این پایان کار نبود تا اینکه 4 دقیقه بعد تیم وحدت شهید قاسمی توسط میلاد دریانورد به پنالتی دست یافت تا اینکه سیف الله بحرینی پشت توپ قرار گرفت و گل دوم تیم وحدت شهید قاسمی رو وارد دروازه تیم استقلال گلکی کرد و در ادامه بازی تیم وحدت شهید قاسمی اجازه نداد تا تیم استقلال گلکی بازی نیمه اول خود را به نمایش بگذارد. بالاخره داور سوت پایان بازی را به صدا در آورد تا تیم وحدت شهید قاسمی در دیدار اول خود در لیگ شهرستان تنگستان به پیروزی دست یابد.

دسته : لیگ اهرم 1392، | بازدید ها : بار

Code center
صفحه نخست اینیستاگرام ثبت نام یا ورود تماس با ما پشتیبانی آنلاین