تبلیغات
وحدت بندر بوالخیر
  • بازی قبل
  • بازی بعد
  • جدول لیگ
  • ویدئو
ابزار ساخت کد منو های دارای تب

وحدت دور دوم مرحله گرهی را با برد آغاز کرد

تاریخ : 08:55 ب.ظ | جمعه 9 اسفند 1392
نویسنده : vahdatامروز در اولین دیدار از هفته اول گروه دوم در لیگ دلوار از ساعت 14:30 بین دو تیم وحدت شهید قاسمی و شهباز محمد عامری برگزار شد که بازی با نتیجه 3 بر یک به سود ابی پوشان وحدت شهید قاسمی به پایان رسید.

وحدت شهید قاسمی كه بازی را بهتر شروع كرده بود در همان دقایق اولیه به خواسته اش رسید. محمد توکل از جناح چپ ابی ها توپ مناسبی وارد محوطه تیم شهباز كرد و پاس خوبی را به بازیکن هم تیمی خود داد که حسن درازی با زیركی موفق شد با یك بغل پای ساده دروازه شهباز را باز كند.

بازی در ادامه بیشتر در وسط زمین بود و تا اینکه تیم شهباز در دقیقه 34 بازی متوانست بازی را به تساوی یک بر یک برساند که تیر دروازه وحدت مانع به ثمر رساندن گل شد تا تیم وحدت شهید قاسمی نیمه اول بازی را با پیروزی به رختکن برود.

در نیمه دوم وحدت شهید قاسمی بازی را همچون نیمه اول بهتر اغاز کرد تا اینکه در دقیقه 64 بازی در محوطه جریمه تیم شهباز خطای بر روی میلاد ظریف خلق انجام شد که داور بازی نقطه پنالتی را نشان داد که سیف الله بحرینی توانست پنالتی را به گل تبدیل کند و وحدت شهید قاسمی را دو بر صفر پیش بیندازد. و 9 دقیقه بعد یعنی در دقیقه 76 تیم شهباز صاحب ضربه پنالتی شد که فاضل حیدری توانست یکی از گل های خورده تیمش را جبران کند .

این پایان کار نبود تا اینکه شاگردان اقای روزبهانی توانستند گل سوم رو هم به ثمر برسانند و در دقیقه 81 بازی بود که حسن درازی همچون بازی های قبل  باز هم در این بازی برای تیمش درخیشد  و تیمش را در این بازی 3 گله و خود را 2 گله کرد .
 حسن درازی با توجه به 2 گلی که در این بازی به ثمر رساند با 5 گل در کنار احسان جهان ارا از تیم استقلال دلوار قرار گرفت
.

ترکیب تیم وحدت شهید قاسمی:

مرتضی خدری-احسان صف شکن-رضا قاسمی-ضرغام مزارعی-وحید مزارعی(رامین دشتی)-سیف الله بحرینی-حسن درازی-میلاد ظریف خلق(احمد روزبهانی)-فرشید قاسمی-محمد توکل-محمد حیدریدسته : لیگ دلوار 1392، | بازدید ها : بار

Code center
صفحه نخست اینیستاگرام ثبت نام یا ورود تماس با ما پشتیبانی آنلاین